Povijest Udruge

20. prosinca 2017. -…

Upravni odbor: Monika Korša (predsjednica), Đurđica Majetić (dopredsjednica), Mia Knjaz (tajnica), Lucija Kanjer (članica) i  Adriana Matić (članica).

Nadzorni odbor: Marita Cvitanović, Sven Rosandić i Kora Dvorski.

24. ožujka 2017. – 20. prosinca 2017.

Upravni odbor: Iva Bazina (predsjednica), Magdalena Janeš (dopredsjednica), Mia Knjaz (tajnica), Monika Korša (članica) i Ivana Grgić (članica).

Nadzorni odbor: Ivan Šapina, Marina Veseli i Daria Kranželić.

23. ožujka 2016. – 24. ožujka 2017.

Upravni odbor: Luka Polović (predsjednik), Tin Kocijan (dopredsjednik), Filip Cesarec/Mia Knjaz (tajnik), Mia Knjaz/Magdalena Janeš (članica) i Iva Bazina (članica).

Nadzorni odbor: Marija Cvitanić, Bruno Schmidt i Ivan Šapina.

12. veljače 2015. – 23. ožujka 2016.

Upravni odbor: Fran Rebrina (predsjednik), Luka Polović (dopredsjednik), Iva Soža/Pavel Ankon (tajnik), Iva Čupić (članica) i Marija Cvitanić (članica).

Nadzorni odbor: Josip Skejo, Lucija Ivić i Klara Filek/Pavel Ankon.

26. ožujka 2014. – 12. veljače 2015.

Upravni odbor: Marko Bračić (predsjednik), Josip Skejo (dopredsjednik), Pavel Ankon (tajnik), Lucija Ivić (članica) i Fran Rebrina (član).

Nadzorni odbor: Miloš Martinović, Nevena Milčić i Maja Perković.

25. ožujka 2013. – 26. ožujka 2014.

Upravni odbor: Nikola Hanžek (predsjednik), Neven Milčić (dopredsjednik), Miloš Martinović (tajnik), Mirna Kassal (članica) i Maja Perković (članica).

Nadzorni odbor: Iva Šoštarić, Marko Bračić i Nikola Koletić.

18. ožujka 2012. – 25. ožujka 2013.

Upravni odbor: Nikola Koletić (predsjednik), Iva Šoštarić (dopredsjednica), Nikola Hanžek (tajnik), Mirna Kassal (članica) i Neven Milčić (član).

Nadzorni odbor: Maša Frleta – Valić, Valeria Aptreeva i Mihael Drakšić.

7. travnja 2011. – 18. ožujka 2012.

Upravni odbor: Maša Frleta Valić (predsjednik), Nikola Koletić (dopredsjednik), Valerija Aptreeva (tajnica), Iva Šoštarić (članica) i Nikola Hanžek (član).

Nadzorni odbor: Maja Maslać, Lana Đud i Luka Basrek.

26. ožujka 2010. – 7. travnja 2011.

Upravni odbor: Maja Maslać (predsjednica),  Valerija Aptreeva (dopredsjednica), Maša Frleta (tajnica), Nikola Koletić (član) i Ivana Šimunović (članica).

Nadzorni odbor: Dina Kovač, Boris Lauš i Ana Kolarić.

8. travnja 2009. – 26. ožujka 2010.

Upravni odbor: Dina Kovač (predsjednica), Maja Maslać (dopredsjednica), Valerija Aptreeva (tajnica), Boris Lauš (član) i Jelena Norac Kljajo (članica).

Nadzorni odbor: Vladimir Vanja Čavrak, Lejla Čolić i Sven Kapelj.

4.travnja 2008. – 8. travnja 2009.

Upravni odbor: Vladimir Vanja Čavrak (predsjednik), Dina Kovač (dopredsjednica), Saša Popić (tajnik), Petra Pjevac (članica) i Maja Maslać (članica).

Nadzorni odbor:  Vedran Lucić, Marina Magajne i Ivana Zubak.

30. ožujka 2007. – 4. travnja 2008.

Upravni odbor: Vedran Lucić (predsjednik), Vladimir Vanja Čavrak (dopredsjednik), Darja Dubravčić (tajnica), Saša Popić (član) i Dina Kovač (članica).

Nadzorni odbor: Mosor Prvan, Dario Hruševar i Mate Zec.

30. ožujka 2006. – 30. ožujka 2007.

Upravni odbor: Mosor Prvan (predsjednik), Tea Gabud (dopredsjednica), Vedran Lucić (tajnik), Darja Dubravčić (članica) i Antonija Kuzmanić (članica).

Nadzorni odbor: Andrea Obarčanin, Patrik Krstinić i Hrvoje Čizmek.

17. ožujka 2005. – 30. ožujka 2006.

Upravni odbor: Andrea Obarčanin (predsjednica), Iva Kelava (dopredsjednica), Mosor Prvan (tajnik), Vedran Lucić (član) i Sven Kapelj (član).

Nadzorni odbor: Buga Berković, Hrvoje Čizmek i Nino Mihoković.

30. ožujka 2004. – 17. ožujka 2005.

Upravni odbor: Buga Berković (predsjednik), Andrea Obarčanin (dopredsjednica), Iva Kelava (tajnica), Hrvoje Čizmek (član) i Marin Ježić (član).

Nadzorni odbor: Vedran Nikolić, Mirna Mazija i Dubravka Pezić.

26. ožujka 2003. – 30. ožujka 2004.

Upravni odbor: Mirna Mazija (predsjednica), Ozrenka Meštrović (dopredsjednica), Buga Berković (tajnica), Matej Faller (član) i Dubravka Pezić (članica).

Nadzorni odbor: Ivana Kušan, Blanka Radić i Ivana Hegedüs.

5. ožujka 2002. – 26. ožujka 2003.

Upravni odbor: Vedran Nikolić (predsjednik), Zrinka Domazetović (dopredsjednik), Ozrenka Meštrović (tajnica), Buga Berković (članica) i Elena Krstevska (članica).

Nadzorni odbor: Igor Boršić, Dinko Relković i Marin Barišić.

31. ožujka 2001. – 5. ožujka 2002.

Upravni odbor: Neda Zubović (predsjednica), Vedran Nikolić (dopredsjednik), Zrinka Domazetović (tajnica), Mirna Mazija (članica) i Martina Zupan (članica).

Nadzorni odbor: Ksenija Antić, Bruna Pleše i Sandro Bogdanović.

27. siječnja 2000. – 31. siječnja 2001.

Upravni odbor: Maša Ljuština (predsjednica), Vedran Nikolić (dopredsjednik), Neda Zubović (tajnica), Fran Šupek (član) i Teuta Skorin (članica).

Nadzorni odbor: Boria Vitas, Marija Kuljar i Ana Lukin.

30. ožujka 1999. – 27. siječnja 2000.

Upravni odbor: Sandro Dujmović (predsjednik), Maša Ljuština (dopredsjednica), Neda Zubović (tajnica), Lada Krilov (član) i Hrvoje Čargonja (član).

Nadzorni odbor: Ivona Cetinić, Barbara Mikac, Marin Grgurev.